En son teknoloji, en iyi performans ve en uygun fiyat Uğur Bilişim'de...
ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ REFERANSLARIMIZ ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ ÜCRETSİZ KEŞİF İLETİŞİM
  • 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK
  • 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK
  • 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK
  • 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK
  • 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK
  • 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK
7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK1 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK2 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK3 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK4 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK5 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK6
 


Hizmetlerimiz [Profesyonel Kadromuzla 7/24]

Uğur Bilişim Teknik Servis Destek uzmanı sizinle aynı dili konuşur, ihtiyaçlarınız dinler ve her zaman en uygun çözümü sunar. Bilgisayarla ilgili her konuda bize danışabilirsiniz. Hiç uğraşmadan, bilgisayarınızı tamircilere taşımadan, uzman desteği almanın tadını çıkarın...Bilgisayar Kurulumu Bilgisayarınıza işletim sistemini kurarız, bununla da kalmaz, gerekli güncel sürücüleri ve işinize yarayacak programları da yükleriz.

Donanım Yenilenmesi
RAM (Bellek) yükseltmesi, bilgisayarınızın eskisine göre hızlandıracak bellek, işlemci veya neye ihtiyacı varsa onun montajını yaparız, eskidiği için gürültü yapan fanını söker, yenisini takarız.

Bilgisayarınız Açılmıyor! Hiç merak etmeyin, e-postalarınız kaybolmadı, belgeleriniz, müzikleriniz hatta sörf yaparken rastlayıp kaydettiğiniz web siteleri (sık kullanılanlar) bile kaybolmadı. Tabii bizi ararsanız...

Diz üstü bilgisayar arızaları
Dizüstü bilgisayarınız tam da garanti süresi bittikten sonra bozulma eğilimi gösterebilir. şarj olmayabilir, pilini yenilemek isteyebilirsiniz. Daha hızlı bir işlemci veya 2 misli bellek (RAM) takarak sizi daha uzun süre idare etmesini sağlayabilirsiniz.
Artan ihtiyacınıza göre, daha büyük bir sabit disk takmak gerekebilir. işletim sistemi göçmüş ve içindeki bilgilere ulaşamıyor olabilirsiniz. sıvı temasıyla klavyesi çalışmaz olabilir. Bütün bu ve benzer sorunlarınızı çözeriz. Anakartı arızalı, sık sık mavi ekran hatası veren diz üstü bilgisayarınızın anakartını değiştirebilir veya chipset değişimi yaparak, sorunsuz çalışmasını sağlayabiliriz. Harddisk, laptop, pocket PC, PDA, ipod, mp3,USB bellek, flash disk içindeki bilgi, belge veya değerli dosyalarınızı kurtaralım.

İnternet Problemleri
İnternete bağlanamadığınızda, kablosuz ağ kurulumunda, yazıcı veya klasör paylaşımında, modem ayarlarında Teknik Servis Hizmetimiz yanınızda.

Yazıcı Sorunları
Yazıcı tamiri ve bakımı, kartuş ve toner yenileme için bizi arayabilirsiniz.7/24 Teknik Desteğimiz kesintisiz devam eder.

KAPALI DEVRE CCTV KAMERA, ALARM GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Uğur Bilişim insan için güvenlik vizyonuyla evinize ve iş yerinize karşı gerekli tedbirlerin alınarak hırsızlardan sizi korumak için en iyi çözümü sunar. Çözüm önerilerimizin yanında, geniş ürün yalpazesiyle aradığınızı Uğur Bilişim'de bulabilrsiniz.

PROFESYONEL WEB TASARIM HİZMETLERİ
Uğur Bilişim Diyarbakır ve Bölgesinde Profesyonel Web tasarım hizmetiyle hem size sanal alemde kurumsal kimlik oluşturuyor. Hem de sizi tanımayan müşterilerinizin size ulaşarak iş çevrenizi geliştirmenize yardımcı oluyor.

 

Copyright © 2015 Uğur Bilişim, Kurumsal Bilgisayar Teknik Servis, CCTV Kamera, Hırsız Alarm Sistemleri & Profesyonel Web Tasarım Web Tasarım: Ramnur Bilgi Teknolojileri