En son teknoloji, en iyi performans ve en uygun fiyat Uğur Bilişim'de...
ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ REFERANSLARIMIZ ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ ÜCRETSİZ KEŞİF İLETİŞİM
  • 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK
  • 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK
  • 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK
  • 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK
  • 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK
  • 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK
7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK1 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK2 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK3 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK4 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK5 7/24 KESİNTİSİZ TEKNİK DESTEK6
 


HAKKIMIZDA [Kurumsal Bilgilerimiz]

Teknolojinin hayatımıza getirdiği en önemli yeniliklerden biri, kuşkusuz mekan bağımlılığını ortadan kaldırmasıdır. Bu durum kurumlarında iletişim ihtiyaçlarının büyük oranda değişmesine yol açmıştır. UĞUR BİLİŞİM, kurumların değişen iletişim ihtiyaçlarını anlamak, yorumlamak ve bu ihtiyaçlara en verimli çözümleri sunmak üzere hayata geçirilmiştir. Ürünlerimizi geliştirirken temel çıkış noktamız İnternet ve GSM networklerinin sağlamış olduğu teknolojik avantajların, kurumsal ihtiyaçlar çerçevesinde yeniden yorumlanmasıdır. UĞUR BİLİŞİM, esnek ürünleri ve ürün geliştirme stratejisi ile Sizi hareket halindeki Müşterilerinize, üyelerinize yada çalışanlarınıza ulaştıracak etkin ve ekonomik mesajlaşma çözümleri üretir.


Amacımız;
Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır. Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır; başarıyı ödüllendirir. Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır.Sonuca odaklanır.Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez. Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir. Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takımruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır. Müşteri odaklıdır, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederk, üretimini ona göre yönlendirir.

Misyonumuz;
Kurumların Bilişim ihtiyaçlarına güvenilir ve ekonomik çözümler üretmek.

Vizyonumuz;
Bilişim sektoru çözümleri alanında hem ülkemizde hemde uluslararası pazarda etkin bir rol almak. Dünya pazarında verimliliği kabul edilen çözümler geliştirmek.

Copyright © 2015 Uğur Bilişim, Kurumsal Bilgisayar Teknik Servis, CCTV Kamera, Hırsız Alarm Sistemleri & Profesyonel Web Tasarım Web Tasarım: Ramnur Bilgi Teknolojileri